Najnowsze

Alior Bank

Bank Alior Bank rozpoczął działalność w listopadzie 2008 r., jako bank nowego typu. Łączący zasady tradycyjnej bankowości z innowacyjnymi rozwiązaniami i produktami.

Alior Bank to ogólnopolski, uniwersalny bank, który obsługuje wszystkie segmenty rynku. W ramach pionu detalicznego i biznesowego. Jest bankiem młodym a na polskim rynku działa dopiero od kilku lat. Jego oferta skierowana jest do klientów, którzy oczekują wyższego poziomu usług, doradztwa i znaczącej zyskowności produktów.

W tym banku pracuje ponad 3 tys. osób. A z jego usług korzysta około 600 000 klientów, z których 47 000 to klienci biznesowi. Bank posiada 170 oddziałów i 8 centrów biznesowych. Ta instytucja jest jedną z największych bezpośrednich inwestycji zagranicznych w Polsce. I jednym z najszybciej rozwijających się banków.

Alior Bank – bank z polskim kapitałem

Wielu klientów chciałoby powierzyć swoje pieniądze tylko polskim instytucjom finansowym. Okazuje się jednak, że lista banków z polskim kapitałem jest krótka. Na szczęście wielu klientów wie, że Alior bank to miejsce gdzie można spokojnie powierzyć pieniądze.

Alior Bank to jeden z najmłodszych polskich banków.Bank oferuje szeroki asortyment produktów bankowych. Należą do nich między innymi takie jak: kredyty hipoteczne, karty kredytowe, lokaty. A także konta osobiste oraz konta oszczędnościowe. Ten bank gwarantuje swoim klientom także produkty i usługi, które dotychczas nie były dostępne w standardzie, takie jak, chociażby bezpłatne pakiety consierge.

Do większości produktów klienci mają dostęp nie tylko w oddziałach, ale też przez Internet oraz przez telefon. A także z mobilnego dostępu do konta za pomocą telefonu komórkowego.

Bank również uruchomił pierwszy wirtualny bank nowej generacji. Usługi oferowane przez Alior Sync dopasowane są do potrzeb klienta i są dostępne wyłącznie przez internet. Klient ze swoim bankierem może się spotkać w Wirtualnym Oddziale. Lub dowolnym miejscu i o dowolnej porze.

Za jego pośrednictwem można m.in. założyć konto osobiste (składając wniosek internetowy). A także wnioskować o kredyt gotówkowy, limit odnawialny w rachunku czy o kartę kredytową.

Alior Bank adres

 • Siedziba Alior Banku
  • Alior Bank Spółka Akcyjna
  • ul. Łopuszańska 38D
  • 02-232 Warszawa
  • fax +48 22 555 23 23
 • Adres korespondencyjny
  • Alior Bank SA
  • ul. Postępu 18 B
  • 02-676 Warszawa
  • e-mail: kontakt@alior.pl

Alior Bank swift

SWIFT (inaczej zwany BIC) to międzynarodowy wzorcowy kod bankowy. Kod BIC składa się z ciągu ośmiu cyfr i liter. Co pozwala na zidentyfikowanie banku lub instytucji finansowej, do której jest przesyłany przelew zagraniczny.

Kod SWIFT w Alior to: ALBPPLPWXXX