Giełdy po południu: Wzrosty nie przekraczają 1%
POLECANE KANAŁY: Poznaj naszą ofertę

Giełdy po południu: Wzrosty nie przekraczają 1%

Indeks WIG20 blisko maksimów dzisiejszej sesji, zyskuje 0,43%.
Dzisiejsza sesja na warszawskim parkiecie przebiega pod znakiem umiarkowanej zmienności. Indeks WIG20 otworzył się na poziomie 2168 punktów, zaledwie 0,3% powyżej poziomu zamknięcia piątkowej sesji. Z wyjątkiem kilkunastu minut podczas których indeks blue chipów przebywał pod kreską mamy dzisiaj do czynienia z umiarkowanymi wzrostami na warszawskim parkiecie. Indeks WIG20 o godzinie 14:00 zyskuje 0,43%. Bardzo podobna sytuacja na pozostałych europejskich giełdach, na których wzrosty nie przekraczając 1%.

Z pośród warszawskiego indeksu blue chipów w trakcie dzisiejszej sesji zdecydowanie in plus wyróżnia się Jastrzębska Spółka Węglowa, której akcje zyskują 3,5%. Zdecydowanie największa przecena ma miejsce na walorach Synthosu, którego akcje przeceniają się o 2,7%. Historią dnia na warszawskiej giełdzie są historyczne minima Internetowego Domu Maklerskiego. Akcje spółki IDM przeceniają się o ponad 10% i kosztują zaledwie 42 grosze po informacji, iż prezes zarządu spółki zmniejszył zaangażowanie w spółkę poniżej 10%.


logo_2 Kontakt

Raporty, wyniki finansowe, akcje, obligacje, umowy, konferencje, analizy, komentarze... Masz dla nas ciekawą informację dotyczącą rynku kapitałowego?
Napisz redakcja@infostrefa.com
lub zadzwoń 22 509 29 50

  • logo1
  • logo2
  • logo3