Gorsze od oczekiwań dane z Europy
POLECANE KANAŁY: Poznaj naszą ofertę

Gorsze od oczekiwań dane z Europy

Bilans handlu zagranicznego strefy euro ukształtował się w październiku na poziomie 7,9 mld euro, oczekiwano 11 mld euro.
W trakcie dzisiejszych notowań na światowych rynkach finansowych za jedne z najważniejszych danych może uznać informacje ze strefy euro dotyczące bilansu handlu zagranicznego. Handel zagraniczny to szeroki raport publikowany przez Eurostat (Europejski Urząd Statystyczny) dostarczający informacji o transakcjach międzynarodowych krajów należących do Strefy Euro, krajów kandydujących i krajów należących do EFTA (European Free Trade Association). Dostarcza danych z podziałem między innymi na rodzaj dóbr, rodzaj transakcji (import, eksport), okres jakiego dotyczy i kraj. Poprzedni odczyt obrazował bilans handlu zagraniczengo na poziomie 11 mld euro. Oczekiwania dotyczące dzisiejszych danych również oscylowały w okolicach 11 mld euro.Finalnie, bilans handlu zagranicznego strefy euro ukształtował się w październiku na poziomie 7,9 mld euro.


logo_2 Kontakt

Raporty, wyniki finansowe, akcje, obligacje, umowy, konferencje, analizy, komentarze... Masz dla nas ciekawą informację dotyczącą rynku kapitałowego?
Napisz redakcja@infostrefa.com
lub zadzwoń 22 509 29 50

  • logo1
  • logo2
  • logo3