Indata Software już na Rynku Głównym
POLECANE KANAŁY: Poznaj naszą ofertę

Indata Software już na Rynku Głównym

- Podjęliśmy decyzję, by naszą ofertę publiczną poprzedzić przejściem na rynek główny GPW oraz dostarczeniem inwestorom wyczerpujących informacji finansowych za ostatni rok obrotowy w formie pełnego raportu rocznego wraz z audytem. Jednocześnie kontynuujemy rozmowy dotyczące akwizycji z kilkoma podmiotami. Dzięki przeprowadzeniu oferty po pierwszym notowaniu na GPW będziemy na dalszym etapie rozmów co ma znaczenie dla oferty i inwestorów - powiedział prezes Indata Software Grzegorz Czapla.
Środki z emisji akcji w ramach planowanej oferty publicznej zostaną przeznaczone na działania akwizycyjne, rozwój sprzedaży eksportowej na rynkach Europy Zachodniej oraz rozszerzenie zasobów i kompetencji spółki.

Rolę oferującego w procesie oferty publicznej pełni [wykres] Dom Maklerski [wykres] mBanku, doradcą finansowym jest mCorporate Finance, a doradcą prawnym kancelaria Daniłowicz Jurcewicz Biedecki i Wspólnicy. Natomiast audytorem jest PKF Consult.

Strategicznym celem rozwoju grupy Indata Software na lata 2015-2018 jest osiągnięcie pozycji, która umożliwi jej dalszy wzrost przychodów i rentowności dzięki rozwojowi produktów i zwiększaniu skali działalności. Działania te umożliwią uczestniczenie w największych projektach informatycznych w kraju, w tym również w projektach realizowanych dla podmiotów publicznych oraz prowadzenie efektywnej działalności za granicą.

Grupa Indata Software jest holdingiem spółek informatycznych i należy do czołowych dostawców systemów B2B w Polsce. Jest spółką notowaną na rynku New Connect od września 2010 r. (poprzednio pod nazwą Tro Media).


logo_2 Kontakt

Raporty, wyniki finansowe, akcje, obligacje, umowy, konferencje, analizy, komentarze... Masz dla nas ciekawą informację dotyczącą rynku kapitałowego?
Napisz redakcja@infostrefa.com
lub zadzwoń 22 509 29 50

  • logo1
  • logo2
  • logo3