Wind Mobile na Rynku Głównym
POLECANE KANAŁY: Poznaj naszą ofertę

Wind Mobile na Rynku Głównym

Kurs PDA spółki Wind Mobile, która przeniosła w piątek notowania z rynku NewConnect na rynek główny GPW, wzrósł w debiucie o 1,28 proc. do 7,9 zł. Do godz. 9.10 nie zawarto natomiast żadnej transakcji na akcjach spółki.
Wind Mobile w niedawnej ofercie publicznej przydzielił inwestorom 1,37 mln akcji po cenie 7,8 zł za sztukę. W transzy detalicznej przydzielono 150 tys. nowych akcji s. K, poziom redukcji zapisów w tej transzy wyniósł 71 proc. W transzy inwestorów instytucjonalnych przydzielono 600 tys. nowych akcji s. K oraz 620 tys. akcji zbywanych przez akcjonariuszy.

Środki pozyskane z emisji mają wzmocnić rozwój dwóch najbardziej perspektywicznych produktów spółki: iLumio oraz LiveBank.

Wind Mobile oferuje na międzynarodowych rynkach własne rozwiązania technologiczne dla klientów z sektorów: telekomunikacji, finansów i hospitality. Spółka była notowana na rynku NewConnect od października 2011 r. (PAP)


logo_2 Kontakt

Raporty, wyniki finansowe, akcje, obligacje, umowy, konferencje, analizy, komentarze... Masz dla nas ciekawą informację dotyczącą rynku kapitałowego?
Napisz redakcja@infostrefa.com
lub zadzwoń 22 509 29 50

  • logo1
  • logo2
  • logo3