W ostatnim czasie na rynku pożyczkowym pojawiają się nowe firmy pożyczkowe, które swoją ofertą próbują przyciągnąć nowych klientów. Głównym pożyczkodawcą w tym artykule będzie firma eFino.

eFino pożyczki

Firma pożyczkowa eFino to marka stworzona przez Creamfinance Poland Sp. z o.o. należąca do pożyczkodawcy MDP Finance Sp. z o.o., która działa na polskim rynku. Pożyczka eFino tak jak i pożyczka Rapida Money udziela pożyczek na raty online przez internet. W tej firmie możemy zaciągnąć od 1000 zł do 10000 zł. Z możliwością rozłożenia spłaty pożyczki na okres od 3 do  24-miesięcznych rat. Przy czym pierwsza pożyczka może zostać zaciągnięta maksymalnie do wysokości 6000 złotych. Z okresem kredytowania nieprzekraczającym 18 miesięcy. Dla stałych klientów firma może zaoferować nawet 10 000 zł z okresem spłaty do 24 miesięcy.

eFino logowanie

Wsparcie o wymiarze, jaki proponuje ta firma, będzie pomocne, jeśli planujemy wyjazd, remont. A także jakiś inny, znaczący wydatek. Biorąc pożyczkę rozsądnie, nie będziemy musieli rezygnować z naszych planów. Firma kontroluje informacje na nasz temat zgromadzone w rejestrach dłużników. Takich jak BIG Infomonitor, BIK, KRD, ERIF. Jeśli nie figurujemy w żadnym z nich, nasz wniosek może zostać rozpatrzony pozytywnie. Ponadto ta instytucja pozabankowa zastrzega sobie możliwość sprawdzenia podanych przez nas informacji u naszego pracodawcy. Ważne jest, abyśmy trzymali się zawartych w umowie ustaleń.

Pożyczkę może zaciągnąć każdy, kto:

  • Ma nie mniej niż 21 i nie więcej niż 70 lat;
  • Ma pełną zdolność do czynności prawnych;
  • Jest konsumentem – pożyczka nie będzie udzielona na firmę lub działalność gospodarczą;
  • Jest obywatelem polskim i na stałe zamieszkuje w Polsce;
  • Legitymuje się ważnym dowodem osobistym;
  • Ma zdolność do spłaty zobowiązań i regularne źródło dochodu;
  • Ma zdolność kredytową;
  • Nie ma już zaciągniętej pożyczki w Efino;
  • Ma aktywny numer telefonu i adres e-mail;
  • Założył konto na stronie efino.pl

Droga do uzyskania potrzebnych pieniędzy jest banalnie prosta i składa się z trzech kroków. W pierwszej kolejności musimy wybrać pożądaną kwotę zobowiązania i ilość rat, w jakiej będzie spłacane zadłużenie. Poniżej wyświetlą się parametry wybranej oferty, z którymi powinniśmy dokładnie się zapoznać, zanim podejmiemy ostateczną decyzję. Następnie należy wypełnić formularz rejestracyjny. Oraz musimy przejść przez weryfikację rachunku bankowego i ocenę zdolności kredytowej. Przebiega to bardzo szybko za pomocą usługi Instantor. To aplikacja, która jednorazowo logując się na nasze konto bankowe, wykonuje obie wspomniane czynności. Jednocześnie zostaje zachowane bezpieczeństwo naszych danych. Możemy w ten sposób uniknąć wykonywania przelewu weryfikacyjnego na symboliczną sumę. Jeśli decyzja na temat naszej aplikacji będzie pozytywna, pieniądze szybko trafią na konto.

Pieniądze możemy przeznaczać je na dowolny cel. Jednak warto pamiętać o obowiązku, jakim jest terminowe spłacanie naszego zobowiązania. Trzymając się wyznaczonych dat, unikniemy dodatkowych kosztów wynikających z opóźnień. Gdy zbliża się termin spłaty kolejnej z rat, otrzymujemy wiadomość SMS z przypomnieniem.

eFino kontakt

Jeżeli masz pytania, to skorzystaj z podanych poniżej danych kontaktowych.

Dane firmy Dział obsługi Klienta Dział windykacji
Kasprzaka 2/8 Pn.-Pt. 08:00-22:00 Pn.-Pt. 08:00-20:00
01-211 Warszawa Sob.-Nd 09:00-18:00 Sob.-Nd Nieczynne
KRS: 0000453034 info@efino.pl +22 388 66 34
NIP: 525-254-89-58 +22 388 66 33
Share