W dzisiejszych czasach na rynku pożyczkowym powstało bardzo dużo firm pożyczkowych. W sumie pożyczki mamy na wszystko, ale nikt by się nie spodziewał, że powstanie pożyczka dla miłośników gier komputerowych. Taką pożyczkę oferuję firma pożyczkowa Loans 4 players. Tego typu pożyczka jest bardzo popularna. Zwłaszcza że powstaje coraz więcej interesujących gier, jak i również sprzętów do grania. Obecnie taka pożyczka to nic innego jak pożyczka ratalna. Gdzie możesz pożyczać aż 15 000 zł na okres spłaty do 36 miesięcy.

Szybka pożyczka nie tylko dla graczy

Nowa firma pożyczkowa Loans 4 Players należy do spółki IPF Polska z siedzibą w Warszawie. Również do spółki IPF należą znane firmy, takie jak Hapipożyczki oraz Provident.

Loans 4 Players to nowa firma pozabankowa w Polsce, która oferuje długoterminowe pożyczki ratalne online. Gdzie można uzyskać pieniądze w kwocie od 800 do 15000 zł. Na okres spłaty maksymalnie do 36 miesięcy. Cały proces zaciągnięcia pożyczki odbywa się online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Nowa pożyczka jak sama nazwa wskazuje jest przeznaczona głównie do osób interesujących się grami komputerowymi. Sprzęt komputerowy, jak i również inne przedmioty potrzebne do gier nie należą do najtańszych. Dlatego pożyczka Loans 4 Players z pewnością ułatwi zakup sprzętu i gier. Każdy miłośnik gier komputerowych znajdzie idealnie dopasowany sprzęt do swoich potrzeb. Minimalna kwota pożyczki, o jaką można się starać wynosi 800 zł, a maksymalna 15 000 zł.

Z oferty Loans 4 Players oprócz graczy mogą również skorzystać inne osoby. Wystarczy tylko dobrze złożyć wniosek o pożyczkę. Spełnić wymagania pożyczkodawcy oraz przejść pozytywnie proces weryfikacji. Taką pożyczoną kwotę każda osoba może przeznaczyć na dowolny cel.

Pożyczkę mogą otrzymać osoby, które:

  • Ukończyły 18 lat;
  • Mają polskie obywatelstwo;
  • Posiadają rachunek bankowy, telefon komórkowy;
  • Mają udokumentowany i regularny dochód. Może to być umowa o pracę, umowa cywilnoprawna (zlecenie, umowa o dzieło). A także emerytura, renta, własna działalność gospodarcza.

Loans 4 players — pożyczka ratalna na 36 miesięcy

Loans 4 Players to wygodna pożyczka od 800 do 15 000 złotych. Możliwość rozłożenia spłaty na 36 lekkich rat i rozpoczęcie spłaty po 2 miesiącach to kolejne zalety. Obecnie taką pożyczkę możemy przeznaczyć na dowolny cel. Wielu ludzi przeznacza ja na wakacje, na zakupy na opłacenie rachunków lub na życie.

Cały proces przyznawania pożyczki odbywa się online:

  1. Zaciągnięcie pożyczki ratalnej odbywa się całkowicie online. Wystarczy, wejść na stronę i tam wybrać odpowiednią kwotę pożyczki oraz czas jej spłaty. Możesz zaciągnąć od 800 do 15000 zł, ze spłatą do 36 miesięcy. Kolejnym krokiem jest “Aplikuj o pożyczkę”.
  1. Następnie pojawi się formularz, który jesteś zobowiązany poprawnie wypełnić. Podajemy następująco: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu oraz PESEL. Pod wnioskiem znajduje się formularz, który warto przeczytać.
  1. Wysyłamy zapytanie i czekamy na kontakt ze strony firmy. Jeżeli decyzja o przyznaniu pożyczki będzie pozytywna, konsultant skontaktuje się i poinformuje nas o tym.
  1. Pożyczkę uzyskamy na rachunek bankowy. Teraz możemy cieszyć się nowym sprzętem komputerowym.
Share