W ostatnim czasie dostęp do pożyczek stał się bardzo łatwy. A to dlatego, że powstaje coraz więcej firm pożyczkowych, które mają całkiem niezłe warunki.

Większość z nich oferuje pierwszą pożyczkę za darmo. To pożyczka polegająca na tym, że oddajesz tyle ile pożyczyłeś. Nowi Klienci nie zapłacą żadnych opłat, odsetek czy prowizji.

W dzisiejszym artykule przeanalizujemy pożyczkę od firmy Miloan.

Miloan — gotówka przez Internet

miloan

Złóż wniosek w Miloan

Miloan to firma pożyczkowa, która działa w polskiej branży finansowej. Specjalizuje się w udzielaniu chwilówek pozabankowych. Stali klienci korzystający z jej oferty mogą uzyskać pożyczkę od 100 zł do 4000 zł. Na okres spłaty do 30 dni. Jest to dobre rozwiązaniem dla osób, które potrzebują niewielkich kwot na krótki okres.

W przypadku jeśli jest to twoja pierwsza pożyczka możesz uzyskać 1500 zł. Na okres spłaty do 30 dni. To dla niektórych osób bardzo korzysta i kusząca propozycja. Ponieważ pieniądze te możemy przeznaczyć na dowolny cel. Większość ludzi przeznacza się na spłacenie poprzednich długów a inni, aby opłacić bieżące rachunki. Można je również wydać na nie przewidziane zakupy lub wyjazd na wakacje. Albo po prostu przeznaczyć je na życie. Pieniądze oferowane przez firmę Miloan dostępne są głównie dla osób:

  • mających od 22 do 70 lat;
  • posiadających polskie obywatelstwo;
  • mieszkających i pracujących w Polsce;
  • z pozytywną historią kredytową;
  • posiadających konto w banku oraz telefon;
  • oraz dla tych, którzy nie figurować w rejestrach dłużników, takich jak KRD, BIG, Infomonitor. A także w BIK oraz ERIF.

Chwilówka online

Warto również wspomnieć, że każda kolejna pożyczka w tej firmie daje nam możliwość zaciągnięcia większej kwoty. Taka współpraca z firmą może nam się opłacić.

Wnioskowanie o pożyczkę jest bardzo proste, łatwe i przyjemne. O pożyczkę możemy się starać przez internet. Co bardzo  ułatwia sprawę wielu ludziom. Najważniejsze to przygotować sobie dowód osobisty, numer konta bankowego, telefon komórkowy. A także stały dostęp do internetu.

Na stronie internetowej mamy również dostępne suwaki. Gdzie możemy wybrać odpowiednią kwotę i okresu spłaty.  Strona jest bardzo czytelna i zrozumiała dla każdego klienta.

Wracając do wymagań firmy są one stosunkowo nie wielkie i w większości firmach podobne. Pożyczkę od tej firmy możemy wziąć za pośrednictwem strony internetowej. Należy wypełnić formularz z naszymi danymi. Oraz przeczytać warunki umowy. Dopiero wtedy możemy wysłać wniosek do firmy.

Po otrzymaniu formularza, pożyczkodawca poprosi Cię o zweryfikowanie swojej tożsamości. Należy wysłać na jego konto symboliczną kwotę 1 gr. Wniosek bez opłaty weryfikacyjnej nie zostanie sprawdzony. Jeśli weryfikacja tożsamości przebiegnie pomyślnie, pożyczkodawca niezwłocznie, poinformuje Cię o decyzji za pomocą wiadomości e-mail. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku, pieniądze zostaną przelane na twoje konto. Może to nastąpić w ciągu 15 minut.

miloan

Złóż wniosek w Miloan

 

 

 Logowanie Kontakt Opinie

 

Share