Najnowsze

NC+

telewizja nc+

NC+ to nowoczesna oraz najbogatsza pod względem oferty programowej platforma płatnej telewizji premium w Polsce. Oferuje ona ponad 170 wyselekcjonowanych kanałów najwyższej jakości. W tym ponad 100 kanałów w standardzie HD. Co daje jednocześnie dostęp do ponad 600 kanałów FTA.

Platforma nc+ to również superszybki Internet LTE i telefonia komórkowa. W ramach nc+ Internet oferuje unikalną usługę „TV w kieszeni”. Dzięki której oglądając telewizję przez aplikacje nc+ GO lub przez ncplusgo.pl nie zużywa się limitu transferu danych.

NC+ pakiety

nc+ pakiety

NC+ to platforma cyfrowa dla wymagających klientów. Oferta platformy NC+ skierowana jest również do osób ceniących sobie dobre kino. A także najlepsze sportowe emocje, chcących być zawsze na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami.

Na tę chwilę nc+ poleca nam takie pakiety abonamentowe jak:

Pakiety podstawowe

 • Start + gdzie abonament miesięczny wyniesie 19,99 zł/miesięcznie. W tym pakiecie mamy dostęp do 76 kanałów;
 • Comfort + gdzie abonament wynosi 39,99 zł/miesięcznie. Tutaj mamy dostępnych 112 kanałów;
 • Extra + gdzie abonament na miesiąc wynosi 59,99 zł/na miesiąc. Dostępnych jest 149 kanałów. W tym pakiecie również możemy wybrać za 0 zł przez 12 miesięcy multiroom lub dekoder;
 • Extra + z HBO – tutaj możemy skorzystać z bardzo dobrej promocji abonamentowej. Przez 7 miesięcy płacimy za abonament 59,99 zł/miesięcznie po tym okresie 69,99 zł. Umowę przy tej promocji podpisujemy na 18 miesięcy. W tej promocji mamy dostępnych 150 kanałów. A także dodatkowo mamy kanały HBO oraz Canal +.

Pakiety Premium z Canal +

 • Comfort + Canal + – abonament wynosi 89,99 zł/ miesięcznie i mamy tu również dostęp do 120 kanałów;
 • Extra + Canal + – abonament wynosi 99,99 zł/miesięcznie. W tym pakiecie mamy 157 kanałów telewizyjnych;
 • Super premium + – abonament wynosi 129,99 zł/miesięcznie. Tutaj mamy dostępnych 162 kanały. A także dodatkowo mamy kanały HBO a HBO GO 2 miesiące w prezencie;
 • VIP + MAX – abonament 199,99 zł/ miesięcznie. Dostępnych kanałów aż 177. W tym również pakiet HBO;
 • Extra + z Canal + oraz kanały Eleven Sports — tutaj abonament wynosi 111,89 zł/miesięcznie. Mamy tu dostępnych 160 kanałów, w tym 18 to same kanały sportowe.

Największa telewizja cyfrowa w Polsce

Platforma nc+ to największa telewizja cyfrowa w Polsce. Obecnie bardzo dużo ludzi z niej korzysta. Ponieważ firma oferuje bardzo fajne promocje. Wybierając firmę nc+ możemy oglądać najbardziej prestiżowe wydarzenia sportowe, hity filmowe. A także seriale oraz autorskie serie dokumentalne. Wszystko to dostępne na ośmiu kanałach premium, nieprzerywanych reklamami, z rodziny CANAL+. To takie jak CANAL+ DISCOVERY, CANAL+ SERIALE, CANAL+, CANAL+ 1. A także CANAL+ FILM, CANAL+ FAMILY, CANAL+ SPORT i CANAL+ SPORT2. Na platformie znaleźć można także szeroką gamę własnych kanałów tematycznych. Takich jak nSport+, Ale kino+, Kuchnia+, Domo+, Planete+, MiniMini+ i teleTOON+.

nc+ to również najnowocześniejsze, technologie, takie jak:

 • Dekoder 4K UltraBOX+, PVR (personal video recording);
 • MULTIROOM;
 • nc+ GO TV – tysiące programów i filmów na życzenie, dostępnych po podłączeniu dekodera do Internetu;
 • nc+ GO umożliwia oglądanie telewizji i kolekcji VOD nc+ na wybranym urządzeniu laptopie, tablecie lub smartfonie. W każdym dowolnym miejscu i czasie. A także dostępna jest aplikacja CANAL+ SPORT Online. Zapewnia ona kibicom dostęp do transmisji najważniejszych wydarzeń sportowych. Za pośrednictwem urządzeń mobilnych.