W ostatnim czasie coraz więcej ludzi nie ma z czego spłacić swoich zaległych pożyczek i kredytów. Związane jest to przede wszystkim z utratą pracy lub z wcześniejszymi drogimi zakupami. Przez co zabrakło pieniędzy na spłatę zobowiązania zaciągniętego wobec banku lub firm pożyczkowych kredytu. Oczywiście nie jest również tajemnicą, że osoby zadłużone mogą mieć spore problemy z otrzymaniem pożyczki czy kredytu w banku. Osoby, które mają długi, najczęściej nie mają czego szukać w bankach. Ponieważ banki dokładnie prześwietlają sytuację finansową potencjalnego kredytobiorcy. Niestety, ich zasady postępowania są ściśle związane z nienaruszalnym regulaminem. Nie biorą więc pod uwagę indywidualnych uwarunkowań, jak choćby tego, że zadłużenie jest chwilowe.

Kredyt dla dłużników

Ilość osób zadłużonych w naszym kraju systematycznie wzrasta. A co za tym idzie wpis w bazach BIK i KRD i trudności w otrzymaniu kredytu. W takiej sytuacji trudno myśleć o kredycie w banku. Jedynym wyjściem z tej sytuacji jest pożyczka dla zadłużonych w instytucjach pozabankowych. Zaletą tego produktu finansowego są przede wszystkim stosunkowo niskie kwoty. O jakie będzie można wnioskować. A co za tym idzie, również większa szansa na pozytywną końcową decyzję pożyczkodawcy. Nawet jeśli taka zapadnie, nie oznacza to, że otrzymamy dokładnie taką kwotę, o jaką się ubiegaliśmy. Niekorzystna historia kredytowa może (ale nie musi) spowodować, że suma będzie nieco niższa. Warto pamiętać jednak, że w banku osoby zadłużone nie miałyby możliwości starania się o dodatkowy zastrzyk gotówki. Osoby zadłużone mają możliwość składać wniosek o pożyczkę na takich samych zasadach jak inni klienci. W tym celu pożyczkobiorca musi posiadać dowód osobisty. Oraz aktywny telefon, oraz rachunek bankowy. Wnioskodawca także musi mieć ukończone 18 lat, czyli być osobą pełnoletnią. Firma, udzielająca pożyczki dla zadłużonych, ocenia zdolność kredytową klienta. Na podstawie reguł wewnętrznych bez sprawdzania baz dłużników.

Pożyczka dla zadłużonych przez Internet

Pożyczki dla zadłużonych przez internet to dla wielu osób jedyne wyjście z trudnej sytuacji. Takie osoby szukają rozwiązań poza bankami. Doskonałym dla nich rozwiązaniem są firmy pozabankowe, które oferują pożyczki dla zadłużonych. Takie firmy umożliwiają zdobycie dodatkowej gotówki bez wychodzenia z domu. Pożyczkę można więc wziąć o dowolnej porze i w dowolnym miejscu, a następnie wykorzystać ją na spłatę pilnych zobowiązań czy zadłużeń. Czasem jest to zaległy rachunek, który trzeba opłacić, a wypłata jeszcze nie nadeszła. W takiej sytuacji nasza pożyczka dla zadłużonych może Ci pomóc.

Pożyczka dla zadłużonych przez Internet może być udzielana: ·

  • Osobom, które posiadają inne zobowiązania w formie pożyczek lub kredytów;
  • Na podstawie okazania zaświadczenia o dochodach;
  • Bez weryfikacji klienta w BIK, KRD, ERIF i BIG InfoMonitor;
  • Pomimo negatywnej historii kredytowej lub niskiej zdolności kredytowej;
  • Pomimo zobowiązań odnotowanych w bazie BIG;
  • Bez względu na informacje o procedurach windykacyjnych lub komorniczych.

Większość pożyczek dla zadłużonych możemy wziąć online. Naszym zadaniem jest wypełnić wniosek przez internet. Podając podstawowe dane osobowe.

A także kwotę i termin spłaty pożyczki. Po wysłaniu wniosku również należy zrobić przelew weryfikacyjny. Po pozytywnej decyzji zostaną na nasze konto przelane pieniążki.

Share