Lokaty Banku Santander od dłuższego czasu utrzymują się na topi wśród wszystkich lokat dostępnych na polskim rynku. Hiszpański Bank ceni sobie relacje z klientem i długoterminową współpracę dlatego też w dalszym ciągu oferuje bardzo dobre lokaty bankowe.

Co więcej obecnie wszystkie ich lokaty są dostępne przez Internet. Jest to o tyle dobre, że nie trzeba zanosić pieniędzy do banku. Można założyć lokatę przez Internet z domu i wykonać przelew internetowy. Jak to zrobić? Omówię poniżej, wraz z typami lokat od Santander Bank.

Lokata Santander Bank Direct Wzrost+

Jest to lokata dla nowych środków. Jeśli szukasz dobrej, długoterminowej lokaty to jest to bardzo dobry wybór, ponieważ okres trwania to 24 miesiące. Najważniejsza informacja, czyli oprocentowanie lokaty to aż 2,6%. Trzeba tylko uważać na jedną kwestię. Otóż przy wcześniejszym zerwaniu lokaty oprocentowanie będzie wynosić 0%, dlatego też przed założeniem zastanów się dwa razy, czy nie będzie potrzebować tych pieniędzy przez 2 lata. Minimalny wkład lokaty to 5000 zł. Jesteś zainteresowany zawnioskuj poniżej, to jeszcze do niczego nie zobowiązuje.

Lokata online Bank Santander

Drugą propozycją jest internetowa lokata z minimalnym wkładem od 1 000 zł. Maksymalna kwota, którą możesz wpłacić na lokatę to 250 000 żł. Okres lokaty jest elastyczny, ponieważ czas trwania jest od 1 miesiąca do 36 miesięcy. Oprocentowanie zależy od długości trwania lokaty. Dłuższy okres lokaty to większe oprocentowanie. Jednomiesięczna lokata jest oprocentowana 0,35%, ale 36 miesięczna to oprocentowanie aż 2,7%. Podobnie jak w przypadku pierwszej lokaty, wcześniejsze zerwanie skutkuje utratą odsetek.

Share