Najnowsze

Super Grosz – szybka pożyczka ratalna

Super grosz

Z roku na rok przybywa coraz więcej firm pożyczkowych. A ofert z pożyczkami jeszcze więcej. Słyszymy o nich radiu, w telewizji, a nawet przeglądając internet. Również przechadzając się po mieście natkniemy się na salony pożyczkowe. Przeglądając tyle ofert ciężko nam się zdecydować na tę konkretną. W takich sytuacjach warto przeanalizować na co jej potrzebujemy. A także, w jakiej kwocie. Oraz czy pożyczkę krótkoterminową uda nam się spłacić w tak krótkim czasie. Jednak jeśli będzie z tym problem najlepiej rozejrzeć się za pożyczką ratalną taką jak Super Grosz.

Super grosz pożyczka ratalna

Super grosz

Super grosz to nowa polska firma pożyczkowa. Właścicielem marki SuperGrosz jest warszawska firma SuperGrosz Sp. z o.o.. Ta firma działalność rozpoczęła w styczniu 2015. Skupiając się od początku istnienia na udzielaniu pożyczek ratalnych.

SuperGrosz posiada w ofercie dwa produkty: pożyczkę chwilówkę oraz pożyczkę na raty. Częściej jednak wykorzystywana jest pożyczka długoterminowa dopasowana do potrzeb każdej indywidualnej osoby. Firma oferuje pożyczkę ratalną z możliwością rozłożenia jej na 48 wygodnych rat. Dzięki temu klient ma pewność, że raty zobowiązania będą niskie. A spłacanie pożyczki nie przysporzy nam żadnego stresu.

Obecnie w firmie Super grosz możesz pożyczyć od 1 000 zł do 15 000 zł. Na okres spłaty od 4 do 48 rat. W przypadku nowych klientów maksymalna pożyczka ratalna, o jaką można wnioskować wynosi 10 000 zł.

Z oferty tej firmy mogą skorzystać wszystkie osoby, które:

 • Są w wieku powyżej 21 lat;
 • Posiadają konto bankowe oraz aktywny numer telefonu komórkowego;
 • Posiadają dowód osobisty;
 • Mają polskie obywatelstwo;

Szybka gotówka przez Internet

SuperGrosz specjalizuje w udzielaniu długoterminowych pożyczek na raty. Ta pożyczka będzie świetnym rozwiązaniem dla każdego. Kto potrzebuje więcej pieniędzy z dłuższym okresem jej spłaty.

SuperGrosz.pl to nie tylko błyskawiczne, ale również bezpieczne i uczciwe pożyczki. Strona przygotowana została w jasny i zrozumiały sposób. Klient, przed rozpoczęciem ubiegania się pożyczkę, może zapoznać się ze wszystkimi kosztami pożyczki.

W SuperGrosz.pl istotną uwagę przykłada się również do ochrony danych osobowych klientów oraz właściwej weryfikacji. Wszystko po to, aby ograniczyć do minimum ryzyko wpadnięcia pożyczkobiorcy w spiralę zadłużenia. I aby klient czuł się bezpiecznie i mógł na czas spłacić zobowiązanie.

Jak otrzymać pieniądze z SuperGrosz:

 1. Pierwszym krokiem jest wybranie parametrów pożyczki na stronie supergrosz.pl i kliknięcie przycisk „Weź pożyczkę”;
 2. Za pomocą suwaka wybieramy kwotę pożyczki oraz okres spłaty;
 3. Kolejny etap to wypełnienie krótkiego formularza rejestracyjnego. W którym podajemy podstawowe dane osobowe, dane kontaktowe oraz dane dotyczące zameldowania. Oraz jedynie podstawowe dane dotyczące sytuacji życiowej;
 4. Po wypełnieniu formularza dostajemy kod w smsie, który należy wpisać w oknie przeglądarki;
 5. Kolejny etap to weryfikacja danych z wniosku jedną z 3 metod:
 • przelew weryfikacyjny w wysokości 1 zł;
 • zalogowanie się na swoje konto bankowe poprzez aplikację Konto X;
 • lub metoda GIRO, gdzie weryfikacja odbywa się na poczcie poprzez okazanie dowodu osobistego. A także kodu SMS;
 1. przyznaniu pożyczki dowiesz się w smsie oraz poprzez e-maila.