Ubieganie się o pożyczkę w serwisie przebiega całkowicie online.

 1. Pierwszym krokiem do uzyskania pożyczki w Vippo jest złożenie wniosku online. Tam za pomocą kalkulatora kosztów określamy jaką sumę chcemy pożyczyć i na jak długo. Możemy wnioskować o kwoty w przedziale od 1000 zł do 5000 zł. Z okresem spłaty od 6 do 36 miesięcy.
 2. Później zostaniemy przeniesieni do formularza wniosku, w którym potwierdzamy kwotę, którą chcemy pożyczyć oraz okres kredytowania. Poniżej zobaczymy tabelę z kosztami, wysokość pierwszej raty, pożyczkę i ostateczny koszt.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę?

vippo

Zaloguj się Vippo

Vippo przedstawia warunki finansowe bardzo przejrzyście, więc klient nie musi obawiać się ukrytych opłat. Możesz również zobaczyć harmonogram spłaty pożyczki. A także pobrać go na swój dysk twardy komputera lub kartę pamięci telefonu komórkowego.

 1. Po wpisaniu Imienia i Nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu. Otrzymamy SMS-em specjalny kod, który musimy potwierdzić dane rejestracyjne.
 2. Potwierdzamy wniosek przelewem rejestracyjnym w postaci 1 zł. Na wskazany numer konta bankowego i czekamy na decyzję.
 3. Na podstawie zawartych we wniosku informacji, pożyczkodawca oceni Twoją zdolność do spłaty i podejmie decyzję.
 4. Jeśli weryfikacja zakończy się pomyślnie, Vippo wyda decyzję nawet w kilkanaście minut.
 5. W przypadku pozytywnej decyzji o udzieleniu pożyczki, pieniądze zostaną niezwłocznie przesłane na Twoje konto. Wypłata przyznanych środków zależy od tego, w jakim banku masz rachunek, na trzy sposoby:
  1. Przelewem standardowym na konto — jest to opcja bezpłatna. Która wiąże się z nieco dłuższym oczekiwaniem na wpływ pieniędzy na konto. Uzależnionym od sesji przelewów obowiązujących w danym banku;
  2. Wypłata czekiem GIRO – usługa kosztuje 15 zł. Usługa pozwala wypłacić pieniądze gotówką w placówce Poczty Polskiej lub Banku Pocztowego. W ciągu 5 dni od momentu podpisania umowy pożyczki;
  3. Przelewem ekspresowym Blue Cash — przelew taki kosztuje 3 zł. Opłata jest pobierana wraz z I ratą pożyczki. A środki trafiają na konto klienta w ciągu maks. 3 godzin.

vippo

Złóż wniosek w Vippo

 

 

O pożyczce Kontakt Opinie

Share