MADKOM otrzymuje certyfikat bezpieczeństwa ISO
POLECANE KANAŁY: Poznaj naszą ofertę

MADKOM otrzymuje certyfikat bezpieczeństwa ISO

Certyfikat został wydany przez TÜV Nord Polska Sp. z o.o. po przeprowadzonym audycie. Świadczy on o tym, że Spółka stosuje system zarządzania zgodnie z powyższą normą w zakresie: projektowania i produkcji oprogramowania do zarządzania dokumentami, finansami, informacją i procesami w administracji publicznej. Okres ważności certyfikacji wynosi 3 lata od daty wydania.
- Uzyskanie przez naszą Spółkę certyfikatu ISO to kolejny krok związany z realizacją kompleksowej strategii rozwoju. Otrzymanie certyfikatu poświadcza stosowanie przez nas bezpiecznych metod wytwarzania oprogramowania oraz stosowanie bezpiecznych zasad pracy i serwisowania systemów informatycznych, w tym przetwarzania danych osobowych. Nasza Spółka realizuje coraz więcej kontraktów dla Klientów, którzy przykładają wyjątkową wagę do zabezpieczenia danych, więc swoim działaniem wychodzimy im naprzeciw - komentuje Grzegorz Szczechowiak, Prezes Zarządu Spółki MADKOM S.A.

Podniesienie jakości produktów stanowi jeden z kluczowych obszarów w zaprezentowanej w lutym br. przez MADKOM S.A. Strategii Rozwoju na lata 2015-2020. Spółka zamierza także wchodzić w nowe obszary świadczenia usług IT, głównie dla branży medycznej i hotelowej oraz będzie dążyć do corocznego zwiększania przychodów. W tym roku MADKOM S.A. będzie koncentrował się przede wszystkim na terminowej realizacji pozyskanych projektów ze środków POKL. W związku ze zwiększoną skalą działalności Spółki i wzrostem liczby klientów, Spółka planuje utworzyć Biuro Obsługi Klientów, które przyczyni się do lepszego kontaktu z kontrahentami. MADKOM S.A. dokona także w najbliższym czasie zmian w swojej strukturze organizacyjnej, co pozwoli na efektywniejsze zarządzenie procesami i zwiększenie przepływu informacji.

Spółka zakończyła 2014 r. zyskiem netto w wysokości 79 tys. zł oraz przychodami na poziomie 6.486 tys. zł. Rok wcześniej MADKOM S.A. zanotował stratę netto sięgającą 196 tys. zł, a jej sprzedaż wyniosła 5.042 tys. zł. Znaczący wzrost przychodów był efektem prowadzenia skutecznych działań handlowych i pozyskania wielu znaczących kontraktów.


logo_2 Kontakt

Raporty, wyniki finansowe, akcje, obligacje, umowy, konferencje, analizy, komentarze... Masz dla nas ciekawą informację dotyczącą rynku kapitałowego?
Napisz redakcja@infostrefa.com
lub zadzwoń 22 509 29 50

  • logo1
  • logo2
  • logo3