Mottem pożyczkodawcy Zaliczka jest „Zaliczka, Przyjaciel w Finansach”. Jest to bowiem szybka pożyczka internetowa. Dzięki której można otrzymać pieniądze na konto bankowe jeszcze tego samego dnia. Dla wielu ludzi ważne jest również, od jakiej kwoty pieniądze mogą pożyczyć. Bo nie każdy potrzebuje od razu 2000 zł. W Zaliczka takie minimum to 100 zł.

zaliczka.pl

Złóż wniosek w Zaliczka

Zaliczka.pl oferuje swoim klientom krótkoterminowe pożyczki online. Pożyczkobiorca ma możliwość ubiegać się o wsparcie finansowe w wysokości od 100 do 2000 złotych. Okres spłaty wynosi 15 lub 30 dni, jednak wprowadzono pewne ograniczenia. Możliwość wyboru krótszego terminu widnieje jedynie w przypadku kwoty od 100 do 1000 złotych. Jeśli pożyczkobiorca zdecyduje się na wyższą sumę, pozostaje mu tylko zaciągnięcie pożyczki na 30 dni.

Wysokość pożyczki ustala się przez analizę dochodów wnioskującego. To przede wszystkim na jej podstawie wydawana jest decyzja. Czy osoba wnioskująca otrzyma kwotę, o którą się stara. Uzyskane pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel. O pożyczkę w można wnioskować 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Klienci, którzy spłacili co najmniej jedną pożyczkę. Mają możliwość złożenia wniosku o kolejną pożyczkę poprzez SMS. Firma umożliwia swoim klientom przedłużenie terminu spłaty o kolejne: 15 dni, 30 dni albo 60 dni.

Zaliczka.pl kieruje swoją ofertę do klientów, którzy:

  • Ukończyli 21 lat;
  • Mają dowód osobisty;
  • Są obywatelami RP;
  • Posiadają stały  adres;
  • Mają stałe dochody (pensja, własna działalność, emerytura i inne źródła).

zaliczka.pl

Złóż wniosek w Zaliczka

 

Logowanie Kontakt Opinie

Share