LOADING

Wpisz aby wyszukać

1AT – Atal SA

Czarny Czwartek – dramat inna giełdzie

admin 25 sierpnia, 2023

Panika Giełdowa

admin 25 sierpnia, 2023

Jak zawiesić działalność jednoosobową w Polsce

admin 15 czerwca, 2023

Korekta na giełdzie – co to jest i kiedy ma miejsce?

admin 29 maja, 2023

Jeden z największych polskich deweloperów mieszkaniowych. Specjalizuje się w realizacji osiedli mieszkaniowych, pojedynczych budynków wielorodzinnych oraz domów jednorodzinnych. Inwestycje realizuje w najszybciej rozwijających się aglomeracjach – w Katowicach, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Warszawie, a ostatnio także w Gdańsku.

Notowania

Informacje podstawowe

Nazwa spółki:Atal Spółka Akcyjna
Prezes:Juroszek Zbigniew
Sektor:
EKD:realizacja projektów budowalnych związanych ze wznoszeniem budynków
Liczba akcji:43 214 610
Zatrudnienie:290 (2022r.) – spółka320 (2022r.) – grupa
Ulica:ul. Stawowa 27
Kod:43-400
Miejscowość:Cieszyn
Kraj:Polska
Telefon:+48 33 8575901
Fax:+48 33 8575902
Internet:www.atal.pl
Email:cieszyn@atal.pl

O firmie

Jesteśmy polskim deweloperem z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem na rynkach zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Specjalizujemy się w trzech głównych sektorach: mieszkaniowym, biurowym i inwestycyjnym, znacząco wpływając na rozwój miast w Polsce. Do chwili obecnej zakończyliśmy 85 projektów na terenie całego kraju, oferując niemal 27 tysięcy mieszkań o łącznej powierzchni przekraczającej 1 milion metrów kwadratowych.

Naszą misją jest uwzględnianie potrzeb i oczekiwań naszych klientów podczas kreowania nowych projektów. Nasze inwestycje realizowane są w siedmiu kluczowych aglomeracjach miejskich w Polsce, takich jak Warszawa, Kraków, Śląsk, Wrocław, Poznań, Łódź i Trójmiasto. Od 2015 roku jesteśmy notowani na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, a od 2019 roku, dzięki naszej spółce stowarzyszonej ATAL Development GmbH, marka ta zyskała obecność na niemieckim rynku nieruchomości.

Zaangażowanie firmy

Zaangażowani w ciągłe doskonalenie, dążymy do tworzenia lepszych mieszkań i przestrzeni miejskich. Działamy w sposób zintegrowany, oferując inwestycje mieszkalne i usługowe z pełną infrastrukturą, z myślą o komforcie i bezpieczeństwie naszych klientów. Jesteśmy również innowatorami w zakresie programów wykończeń mieszkań „pod klucz”, oferując szeroki wybór materiałów od renomowanych producentów w ramach programu ATAL Design.

Zasady firmy Atal SA

Odpowiedzialność, transparentność i chęć polepszania jakości życia odzwierciedlają naszą pozycję na rynku, co potwierdzają notowania giełdowe oraz liczne nagrody, takie jak Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa czy Perły Polskiej Gospodarki. Jesteśmy również uhonorowani tytułem Budowlanej Firmy Roku i posiadamy Złoty Certyfikat w ramach programów Firma Wiarygodna Finansowo oraz Rzetelna Firma. Nasze projekty zdobywają wyróżnienia w międzynarodowych konkursach, w tym dwukrotnie w prestiżowym European Property Awards Development. Ponadto, projekty ATAL Warta Towers i ATAL Towers zostały docenione w konkursie Global Future Design Awards.